Dovolená na míru

Dovolená na míru

Opusťte stereotyp cestovních kanceláří. Přestaňte se dělit o vaše cestovatelské zážitky s další skupinou převážně českých turistů. Navštivte málo exponovaná místa třeba s místním průvodcem žijícím v dané destinaci. Zavítejte na nevšední místa a zažijte nevšední aktivity.

V nohou, kolech a křídlech máme tisíce nacestovaných kilometrů i na vlastní pěst, naše pavučina partnerů ve světě, ale hlavně přátel z oboru, je poměrně rozsáhlá a dokážeme Vám tak zajistit téměř nemožné.

Zájezdy na míru nemusí být vždy VIP v pravém slova smyslu. Nejedná se vždy o předražené zájezdy, ale cesty bohaté především na zážitky s itineráři vypracovanými na míru a s průvodci žijícími buď přímo v destinaci, nebo dle vašeho rozpočtu cestujícími s vámi. Nicméně skutečně luxusní dovolené také umíme! Vše závisí na vašem vkusu a rozpoložení. Zájezdy na míru jsou určené pro jednotlivce, páry či malé skupinky.

 

Zapomeňte na čas strávený organizací, vše zajistíme za vás!

 

Víme totiž, kolik úsilí je potřeba vynaložit k parádnímu a bezchybnému plánu na dovolenou. V klidu zapomeňte na otázky typu: Jak se tam dopravíme? Čím budeme jezdit na výlety? Kam vlastně budeme jezdit? Co tam budeme dělat? Kde seženu mapu nebo nějakého průvodce? A co teprve pojištění a vízum?

Dopravu a itinerář pro vás vypracujeme na každý den s potřebnými kontakty a to do těch nejlepších míst. Průvodce poletí s vámi již z ČR, ale umíme zajistit námi osobně ověřeného a česky mluvícího profesionála, žijícího přímo v místě.

Nebudete se nudit ani minutu, doprovodného programu pro vás nachystáme také dostatek i s veškerým kulturním vyžitím. Neminou vás různá představení či místní kulturní akce, o kterých mnohdy neví ani obyčejné cestovní kanceláře.

S námi se vyhnete přelidněným turistickým místům. Máme pro vás to nejlepší z destinací, které si sami vyberete.

Připravíme za vás originální dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat. Užijte si s námi dobrodružství na míru bez zbytečných nervů, ale s nutným dobrodružným cestovatelským nádechem, který organizovaný masový zájezd postrádá.

Nemáte vůbec představu? Zde je pár tipů:

  • Velká cesta po Asii
  • Cesta autem do Francie pro rodinu s dětmi
  • Ochutnávka vína ve Francii a ubytováním v malebných vilkách ve vinicích
  • Dámská relaxační dovolená
  • Pánská jízda
  • Plavba soukromou jachtou s vlastním kapitánem (průvodcem)
  • Svatební cesty
  • Rozlučka se svobodou anebo třeba Líbánky
  • Cesta na kole po Rakousku

 

Tak kam letos vyrazíte?

 

Ozvěte se nám přes kontaktní formulář a určitě spolu něco vymyslíme!