Jižní Amerika

Bolívie

Tibet Jižní Ameriky

Pojeďte s námi na firemní zájezd do Tibetu Jižní Ameriky – vysoké hory, pouště, džungle, stepi a nejvyšší podíl původních obyvatel se zachovalou kulturou. Cesta začíná přistáním na nejvýše položeném letišti světa El Alto (4 105m) v hlavním městě La Paz. A další cestovatelské zážitky v Bolívii neznají meze:

  • termální jezírka
  • pouštní útvary Arbol de Piedra
  • gejzíry Sol del Manana
  • červená Laguna Colorada s třemi druhy plameňáků
  • největší solná pláň na světě
  • ubytování v hotelu ze solných kvádrů
  • ostrov Incahuas – obrovské kaktusy hluboko v poušti

V Bolívii se budeme pohybovat vzhledem k terénu pohodlnými terénními džípy. Pokud hledáte opravdové dobrodružství a zážitky pro motivaci zaměstnanců a odměňování obchodních partnerů, je Bolívie správná volba.

Peru a Velikonoční ostrov

Příroda, UNESCO a tajemno

Vydejte se s námi do rozmanité země přírodních krás a památek UNESCO v Peru. Čekají na vás adrenalinové zážitky, jako je jízda bugginou po dunách, vyhlídkový let letadlem na prehistorické pohřebiště indiánu Chauchille s mumiemi a návštěva předkolumbovského centra incké říše – města Cuzco.Nebude chybět výlet na Machu Picchu, pozorování záhadných obrazců na planině u města Nazca a návštěva nejhlubšího kaňonu světa Valle de Colca. Na pozorování lachtanů, tučňáků, pelikánů a kormoránů se vydáme k ostrovům Ballestas.

Firemní zájezd do Peru je možné zakončit návštěvou Velikonočního ostrova,kam se dopravíme letecky z Limy. Malý polynéský ostrov je jedním z nejizolovanějších a nejzáhadnějších míst na Zemi. Během 4denního pobytu navštívíme nejzajímavější místa se sochami moai – vystoupáme na kráter Rano Ranaku, nejkrásnější místo na ostrově s výhledem do širého okolí. Právě zde byly sochy vytesány z vulkanické horniny kráteru.

Nebude chybět koupání na bělostné pláži Anakena a nezapomenutelná tečka za společnými firemními zážitky – tradiční večeře doprovázená pohybovým divadlem, tance, rytmickou hudbou a kostýmy, které oživují časy a legendy dávno zapomenuté.