Teamspiritové a zábavné akce

Teamspiritové a zábavné akce

Profesionální organizace teamspiritových a zábavných akcí v neformálním prostředí. Důraz je kladen na příběh zasazený do tematické legendy, kde hraje klíčovou roli společný zážitek členů týmu. Teamspiritovou akci pro vás můžeme připravit podle vašich požadavků kdekoliv v České republice, ale i v zahraničí.

Zimní teamspiritové akce

Zimní radovánky patří mezi oblíbené teambuildingové aktivity. Připravíme pro vás firemní akci v českých horách nebo v Rakousku s celou řadou netradičních teambuildingových aktivit, s kvalitním doprovodným programem a s možností skvělého lyžování.

Letní teamspiritové akce

Léto je ideální období pro teambuilding, především pro vodní aktivity, cyklistiku, turistiku, jako například:

  • Vltava na raftu – splutí Vltavy na raftech v úseku Českého Krumlova
  • Dračí lodě – na Vltavě přímo v Praze nebo dle požadavků i mimo hlavní město
  • Cyklistické výlety – slepá mapa a plnění úkolů po cestě
  • Slovinsko – rafting na řece Soča

Tematické hry s legendou

Profesionální organizace týmové hry na základě určitého příběhu, například filmu nebo legendy. Hlavní neviditelnou linkou programu je příběh doplněný aktivitami s překvapivým vyvrcholením, či vyhlášením vítězného týmu.

Sportovní akce a disciplíny

Profesionální organizace sportovní akce, jako jsou například sportovní dny, disciplíny a soutěže. Tyto sportovní akce je možné zařadit do tematické hry s legendou, nebo vymyslet dlouhodobé sportovní akce, které účastníky nenásilně přimějí k pravidelnému setkávání – a také k pravidelnému pohybu! Může jít například o fotbalové turnaje, volejbalové turnaje aj.