Zimní cesty

Zimní firemní cesty

Pravá zima s kolegy na horách v Čechách a v Rakousku. Ideální teambuilding a stmelení týmu na horách. Zajistíme pro vás privátní chatu a program pouze pro vaši skupinu. Můžete zkusit společné vaření s naším šéfkuchařem a soutěž o nejlepší pokrm, nebo míchat koktejly na ledovém baru, či tesat ledové sochy.

musherský kurz

A jestli chcete absolvovat lavinový, nebo musherský kurz, stačí nám říct. Musherský kurz navíc bude s promítáním záběrů z nejtěžších závodů v mushingu na světě s vítězem těchto závodů.

Před ledovým barem můžete zkusit ledolezení, stavění iglú, metanou na zamrzlých vodních plochách, tůru na sněžnicích, školu smyku na ledu, sněhu a vodě. Taková projížďka v koňském spřežení zamrzlou krajinou není také k zahození.

skialp teambuilding

Lyžařský či snowboardový kurz různých úrovní s možností natáčení na kameru a promítnutí účastníkům pro odstranění chyb a zdokonalení se v lyžařském stylu jsou samozřejmost a po velkém výdaji energie si dáte večeři na horské bio farmě. V Rakousku pro vás navíc můžeme zajistit přespání ve vybavených iglú – jedinečný zážitek.

Horské chaty nabízíme různých kategorií od cca 10 osob – 50 osob s možností soukromého vleku, plně zařízené kuchyně, vlastním barem a různého stupně komfortu. Pro zimní termíny nám dejte vědět již nyní!