Evropa

Island

Země ohně a ledu

Objevte se svým firemním týmem přírodní krásy izolovaného ostrova s velmi odlišným životním stylem místních obyvatel. Speciální offroad jeepy vás převezou do málo přístupných míst. Ubytování ve vikingské vesnici nebo v malých luxusních dřevěných hotelích osamělých v mystické krajině vodopádů, ledovců a horkých pramenů. Na Islandu není nic nemožné – ideální destinace pro firemní teambulding!

Istanbul

Orient blíž, než si myslíte

Nezapomenutelné akce pro firmy zajišťujeme také v nedalekém, ale orientálním Istanbulu! Chcete poznávat exotické kultury, zkusit smlouvat na bazaru a zažít tureckou orientální show s břišními tanečnicemi? Nebo ochutnat tureckou kuchyni, vykoupat se v tureckých lázních či zažít plavbu po Bosporské úžině oddělující Evropu a Asii? To vše a spousta dalších zážitků na vás čeká v Istanbulu.

Porýní

Kolem Rýna, pro milovníky vína

Degustací nabitá motivační cesta připravená na míru milovníkům vína v německém Porýní. V okolí řeky Rýn je velmi úrodná půda, díky které zde roste a vyrábí se kvalitní bílé víno. Teambuildingový pobyt je spojený nejen s návštěvou vinařství, ochutnávkou vín a degustační privátní večeří, ale také plavbou po řece Rýn, cykloturistikou, hraním golfu (i s výukou) a túrami do zelené okolní přírody.

Francie

Jídlo, víno, teambuilding

Záviděníhodné podmínky pro turistiku, lyžování a teambuildingové aktivitynajdeme v malebném prostředí Francie. Uchvátí vás nejen místní atmosféra, krásná panoramata a středomořská kuchyně s vyhlášenými víny, ale také vysoké hory a hluboké rokle s divokými řekami na jejich dně.

Paříž

Výlet do Paříže nemusí být jen plný romantických procházek, líbání u Seiny a večeří na Eifellovce. Paříž je jako stvořená pro teambuildingové hry a aktivity pro skupinu! Zorganizujeme pro vás firemní hry jako například Pařížské podsvětí, nebo třeba prohlídku neznámých zákoutí města podle slepé mapy. Samozřejmostí je prohlídka města v historických vozech Citroen 2CV s možností umístění loga firmy na automobil. Paříž je také vhodné místo příletu a navázání programu v oblasti Champagne, známé pro svá proslulá vína.

Severní Francie oblast Champagne

Možnost propojení programu s prohlídkou a firemními aktivitami v Paříži s přejezdem do oblasti Champagne. Ubytování v malebných vesničkách, přímo v Remeši nebo v resortu v přírodě. Návštěva malého vinařství s ochutnávkou vína a večeří, prohlídka a nákup ve světově známých vinařstvích jako Taittinger, Pommery, Veuve Cliquot, prohlídka krajiny z jiné perspektivy z balonu a spousta dalších zážitků.

Slovinsko

Adrenalin a odpočinek

Nechte si od nás nezávazně připravit cestovní motivační program pro vaši skupinu do země s krásnou přírodou a s přímými lety z Prahy. Adrenalinové aktivity, jako je rafting, canoying, lyžování a vysokohorská turistika lze doplnit odpočinkovým programem a relaxací v lázních, koupáním v jezerech a řekách, večírkem s ochutnávkou vína na horských farmách. Nebo byste raději navštívili nejvyšší horu Slovinska – Triglav – s výhledem až do Itálie?

Španělsko

Víkend v katalánské metropoli

Barcelona nadchne nejen milovníky dobrého jídla, vína a architektury, ale také koupáním v moři přímo ve městě, plachtěním na soukromých jachtách, rybařením, nákupy a celou řadou dalších aktivit. V Barceloně zajistíme místního česky mluvícího průvodce, který zná místní život a kulturu. Ubytování je dle vašeho přání v centru města či v blízkosti pláže.

Z programů pro skupinu můžeme zajistit ochutnávku tapas, španělské šunky, kurz vaření pravé španělské paelly, vstupenky na fotbalové zápasy na slavném stadionu – kolébce FC Barcelona Camp Nou. Nechte si od nás nezávazně vypracovat návrh firemní cesty na míru!

Kanárské ostrovy

Země věčného jara

Sníte o teplých vodách, písečných plážích a dunách, golfovém turnaji, plavání se želvami, divokém sjezdu na kolech z nejvyšší hory Kanárských ostrovů – Pico del Teide? Kanárské ostrovy mají skutečně co nabídnout pro zajímavou firemní cestu! Toto a spoustu dalších zážitků pro vás a vaši skupinu můžeme přichystat na Kanárských ostrovech: přímý let z Prahy, pronájem auta a typické vilky na pobřeží Finca, česky mluvící průvodce, který vám bude plně k dispozici. Kanárské ostrovy vás ohromí!

Rakousko

Zimní zájezdy na jistotu

Naplánujte s námi prodloužený víkend pro vaše kolegy a zaměstnance plný lyžování na nejkvalitnějších alpských sjezdovkách! Divoká jízda sněžnými skútry a cesta se psím spřežením do horské chaty na tradiční tyrolský večer. Nesmíme zapomenout na vyhlídkový let nad Zell am See a spoustu dalších zážitků, které pro vás připravíme na míru. Ubytování zajištěno v privátních horských chatách (pouze pro vaši skupinu) nebo v luxusních horských komplexech s wellness a dalším zázemím.