Asie

Taiwan

Neobjevená ostrovní krása

Chcete zažít skutečnou exotiku, kde zapomenete na všechny starosti? Taiwan je znám také jako Nádherný ostrov – skutečný ráj na zemi. Během jediného týdne na Taiwanu můžete spatřit snad všechny krásy přírody a vymoženosti moderní doby. Na jedné straně národní parky s divokou zvěří, prastarými stromy, chrámy ve skalách a provazovými mosty nad strmými roklemi. Na straně druhé pak nejmodernější pulzující město Taipei s donedávna nejvyšší věží světa Taipei 101 (509m).

Neunikne nám ani návštěva Zeleného a Orchidejového ostrova, cesta po stoupající železnici v pralese a mnoho dalších dobrodružství. Vyzkoušejte s námi firemní cestování po Taiwanu plné méně náročných treků přírodou, historie a nákupů ve velkoměstě.

Japonsko

Horské lázně a výstup na Fuji

Skupinová firemní cesta za poznáním exotického Japonska, spojená s prohlídkou hlavního města Tokyo, relaxací v horských lázních a treky do krásné přírody, včetně výstupu na nejvyšší a posvátnou horu Fuji. Skupinové cestování zajištěno po hlavních železničních tepnách proslulými vysokorychlostními vlaky Šinkansen (až 300 km/h).

Čína

Velký okruh Peking, Xian, Šanghaj, Sanya, Hongkong

Nejznámější památky Číny s relaxací na tropickém ostrově Hainan a nakupování v Hongkongu, třeba v rámci firemního zájezdu pro vaše obchodní partnery, zaměstnance nebo management. Navštivte s námi Velkou čínskou zeď, Hliněnou armádu, Zakázané město, trh s perlami či nefritem a mnoho dalšího. Ochutnejte vyhlášenou pekingskou kachnu a nechte se ukolébat mořskými vlnami na bělostných plážích tropického ostrova Hainan. Na závěr vystoupáme lanovkou nad jedno z nejhustěji obydlených měst světa – Hongkong.