Teambuilding

Něco málo o teambuildingu

8 důvodů pro teambuilding s TeamTime

  1. zážitek pro každého – naše akce jsou skutečným a nenásilným zážitkem pro každého
  2. originální programy – programy v netradičním prostředí a s odborným vedením
  3. bezpečnost – při všech teambuildingových aktivitách je bezpečný průběh a zdraví účastníků na prvním místě
  4. spokojení klienti – klienti s námi teambuildingové akce opakují
  5. zaměření na firmy – jako jedni z mála teambuldingových společností se specializujeme výhradně na firemní sektor
  6. kvalifikovaný tým – tým kvalifikovaných a pravidelně proškolovaných instruktorů, specialistů na firemní cestování, teambuilding a firemní eventy.
  7. efektivita teambuildingu – lektoři mohou provést analýzu potřebných změn ve firmě ještě před samotným začátkem akce, aby byla akce skutečně efektivní
  8. dlouholeté zkušenosti – lety nasbírané zkušenosti se zajištěním firemních teambuildingových  akcí

Proč s námi klienti teambuilding realizují a opakují?

Teambuilding s TeamTime není jen o nesmyslném pobíhání s mapou a buzolou po lese. Na základě našich zkušeností a týmu profesionálních lektorů vám pomůžeme vytvořit teambuildingovou akci na míru tak, aby byla pro vás přínosná, a přitom pro zúčastněné nenásilná a přirozená. Naši instruktoři dokáží svým pozitivním myšlením roznítit v týmu oheň a vytvořit báječnou atmosféru, která přetrvá i po skončení akce.

Rádi pro Vás vytvoříme z akce profesionální video či fotografie. Navíc je možné na našem účtu na Facebooku vytvořit uzavřenou skupinu, kde účastníci akce mohou sdílet zážitky, dojmy, fotografie aj. Vynasnažíme se o skutečný firemní zážitek, který bude nejen zábavný, ale i efektivní, a povede k pozitivním změnám ve vaší firmě. Každý klient, který se k nám vrátí, je nám největším poděkováním.